Alabama

View listings

Realigro.lv ir pirmais pasaulē nekustamo īpašumu meklēšanas dzinējs, kur Jūs varat izskatīt īpašumu sludinājumus, kas ir īrēšanai Alabama

Īpašums pārdošanā Alabama.

Alabama robežojas ar ziemeļiem ar Tenesiju, uz dienvidiem ar Florida un Meksikas līci, uz rietumiem ar Misisipi un uz austrumiem - ar Gruziju.

2018. gads bija ienesīgs gads nekustamā īpašuma tirgū visā valstī. Lielākā daļa valstu ir veicinājušas, apvienojot labāku ekonomiku un lielākas algas.

Birmingema ir labākā vieta, kur nopirkt īpašumu Alabama. Birmingemas pilsēta atrodas pie majestātiskie Apalaču kalni. Šī ir visvairāk apdzīvotā pilsēta Džefersonas apgabala štatā.

Tā bija vienīgā pilsēta pasaulē, kurai bija trīs elementi tērauda ražošanai, kas ir kaļķakmens, ogles un dzelzs rūda. Pēdējo 40 gadu laikā Birmingema ir kļuvis par nozīmīgu centru mūsdienu lielākajās nozarēs, piemēram, būvniecībā, pakalpojumu bankās, izdevējdarbībā un medicīnas pētījumos. Nav brīnums, ka pilsēta ir ieguvusi burvju pilsētas nosaukumu.

Birmingemā ir labākā vieta, kur dzīvot Alabamas štatā, un tā ir ļoti laba vieta, kur nopirkt īpašumu Alabama pārdošanai. Tajā ir dinamiska pilsētas centra teritorija, augoša kopiena un pasaules klases restorāni, kas piedāvā izklaidējošu ēdināšanu vietējiem iedzīvotājiem un tūristiem.

Ja jūs joprojām meklējat zemu risku un stabilu nekustamā īpašuma tirgu. Lielākā daļa īpašumu pārdošanai Alabama ir cena starp $ 80,000 un $ 100,000.

Šis cenu diapazons ir populāra vieta ieguldītājiem ar visu līmeņu pieredzi. Ja jūs vēlaties iegādāties īpašumu pārdošanai Birmingemā.

Montgomery nekustamā īpašuma tirgus ir ierindots kā viens no labākajiem Amerikas Savienotajās Valstīs. Pilsētā ir zems bezdarba līmenis. Šī ir noma. Dzīves dārdzība ir par 5% mazāka nekā ASV vidējais. Montgomery nekustamā īpašuma tirgus tendences liecina par 3% pieaugumu par vidējo pārdošanas cenu gadā un par 3% no vidējās īres maksas mēnesī. Montgomery nekustamo īpašumu tirgus tendences ir par 3% palielinājies vidējā māju pārdošana pagājušajā gadā.

Viena ģimenes mājas ir visizplatītākais mājokļu veids Montgomery nekustamo īpašumu tirgū, kas veido 69,62% pilsētas dzīvojamo vienību. Montgomery nekustamo īpašumu tirgū dominē citi māju tipi, kuru vidū ir augsta līmeņa (18,06%) dzīvokļu un dzīvokļu komplekti, divstāvu dzīvokļi, mājokļi, kas pārvērsti dzīvokļos vai citās nelielās kondomīnijās (7,00%), kā arī dažas rindu mājas un citi pielikumi (3,12%).

Vidējā Alabamas nekustamā īpašuma cena ir nedaudz vairāk par USD 83 000. Tas nozīmē, ka jūs varat iegūt minimālu laiku.

Māju cenas šoreiz nemainās, tāpēc jūs neuzskatīsit augstu novērtējumu, bet neuztraucieties par to, ka nākamās iegādes cena būs par 10% augstāka. Montgomery Alabamas nekustamais īpašums ir darījums šodien, un īpašuma vērtības, visticamāk, paliks nemainīgas.

Karte, cenu dinamika un statistika

Saistītie nekustamo īpašumu

Cod. 13625

PARDOŠANA Lauku māja, Alabama, Mobile, Mobile, 12041 West Oak Court

194,037.75EUR
PARDOŠANA
Lauku māja

2200 m²
3 guļamistabas 2 vannas vēlams rietumu Mobile. Home uz University of South Alabama. Daudzi extras ieskaitot stūri daudz, 2 automašīnu garāža un rotaļu...
Karte, cenu dinamika un statistika
2005-2022 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Iestatījumi

    Lai labāk izmantot Realigro mājas lapā, iestatiet savas preferences attiecībā uz valodu, valūtu, kvadrātmetru vai sq ft

    Uzstādīt tagad Nerādīt atkal
BB